четвер, 19 червня 2014 р.

Російські журналісти зізналися, що вони брехали про події на сході України!

Журналісти телеканалу міністерства оборони Росії "Звєзда" визнали, що спотворювали інформацію щодо подій на Сході України.

У розпорядження "5 каналу" потрапили заяви Євгена Давидова та Микити Конашенкова, в яких вони вибачаються перед народом України за відверту брехню російських ЗМІ.


Давидов і Конашенков зізнаються у тому, що під час роботи в Слов'янську та Краматорську майже вся інформація, яку вони оприлюднювали – вигадана.

Готові тексти їм надсилали з редакції у Москві. Саме ці двоє розповсюдили матеріал про, нібито, використання фосфорних бомб під Слов'янськом та про використання українською армією установок "Град" проти мирного населення.

Серед іншого журналіст повідомив: "Про теми для зйомок мені говорило керівництво телеканалу в Москві. У тому числі про фосфорні бомби, які особисто не бачив. Факти невідповідності обстановки тому, що показує російське ТБ, спостерігав неодноразово. У зв'язку з чим вибачаємося перед народом України".

Як відомо, Євгена Давидова та Миколу Конашенкова затримала Служба безпеки України у Дніпропетровську. Після розмови їх передали російським дипломатам.

Від КОТОВСЬКИХ ПАРТИЗАНІВ: ось так працюють для жертв російського зомбоящика! Їхні діди, що воювали, мабуть, брехали так само про свої перемоги! Бо звірі не можуть народжувати людей, якщо діти звірі - значить, і діди були звірі!

http://www.pravda.com.ua/news/2014/06/18/7029480/

Немає коментарів:

Дописати коментар