середа, 23 липня 2014 р.

ЄВРЕЇВ НЕ МОЖНА РОЗГЛЯДАТИ ОКРЕМО ВІД ВСІХ УКРАЇНЦІВ, БО МИ РАЗОМ БОРЕМОСЯ ЗА СУВЕРЕННУ І ЦІЛІСНУ УКРАЇНУ!

Всі євреї в Україні, від Львова до Донбасу, є суспільною українською силою, вони вболівають за долю держави, її цілісність і воюють за це у лавах українського війська. Таку думку в інтерв’ю Радіо Свобода висловив Яків Дов Блайх – головний рабин Києва і України.

«Євреї в Україні є складовою частиною українського суспільства, цілісної України. Вони ніколи не намагаються бути поза суспільством, ні в добрий час, ні в поганий час», - сказав він.

«Тому були євреї і на Євромайдані, і є євреї, які зараз воюють і допомагають українській армії, і допомагають Україні відновити свій суверенітет і цілісність на всій території України. І в тому числі й Ігор Коломойський, й інші», - додав рабин.

«Не треба євреїв розглядати окремо від всіх українців, бо вони всі разом борються за суверенну і цілісну Україну, і хочу сказати, що всі євреї в Україні, від Львова до Донбасу, є суспільною українською силою. Бо євреї, як й інші українські громадяни, також переживають тепер складний час на Донбасі. Всі євреї й українці, всі разом, хочуть зберегти Україну і зробити її набагато кращою», - наголосив головний рабин Києва і України Яків Дов Блайх.

http://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/57115

Немає коментарів:

Дописати коментар