понеділок, 3 березня 2014 р.

Рінат Ахметов за єдину і неподільну Україну!

Дорогі українці!

Майбутнє нашої країни поставлено під загрозу. Внутрішня політична напруженість може перерости в затяжний конфлікт і зруйнувати цілісність України.

Застосування сили та неправомірні дії ззовні неприпустимі.

Я переконаний, у кризи може бути тільки одне рішення - мирне.

Закликаю всіх співвітчизників до об'єднання заради єдиної та неподільної України. Сьогодні це - найголовніше. Важливо зберігати холодну голову, не піддаватися на провокації та приймати обдумані, зважені рішення.

Наша сила - в єдності бізнесу, влади та суспільства.

Сьогодні економіка - реальна політична сила. Наше завдання - забезпечити безпеку людей, їх сімей, стабільність роботи всіх підприємств країни.

Ми будемо працювати 24 години на добу, щоб підтримувати життєдіяльність інфраструктури України. Це наш головний внесок у цілісність країни.

Звертаюсь до політиків і української влади: зробити все для забезпечення територіального суверенітету, відновлення демократії та невід'ємних прав і свобод громадян.

Звертаюся до підприємницьких кіл України та ділових партнерів українського бізнесу із закликом об'єднати зусилля та сприяти мирному врегулюванню, не шкодуючи ніяких матеріальних ресурсів.

Впевнений, що спільними зусиллями ми відстоїмо наше майбутнє - сильну, єдину та незалежну Україну.

Я відповідально заявляю, що група СКМ, яка сьогодні налічує 300 тисяч осіб і представляє Україну від заходу до сходу, від півночі і до півдня, зробить усе можливе для збереження цілісності нашої країни.

Рінат Ахметов


Від КОТОВСЬКИХ ПАРТИЗАНІВ: ми раді за вас, пане Рінате! Ми не знаємо, чим продиктована ваша заява: покликом серця чи інтересами бізнесу (сподіваємося на перше!), але ми вітаємо вашу заяву! Бо єдина і неподільна Україна також і наша мета, КОТОВСЬКИХ ПАРТИЗАНІВ!

http://shakhtar.com/ua/news/30731

Немає коментарів:

Дописати коментар