пʼятниця, 21 березня 2014 р.

Асоціація депутатів Львова просить Тимошенко не йти у президенти

Асоціація депутатів Львова звернулася з відкритим листом до Юлії Тимошенко, в якому закликає її не брати участі у президентських виборах.

«Шановна Юліє Володимирівно!

Асоціація депутатів Львова, яка об’єднує депутатів усіх скликань та всіх рівнів від районних, міських, обласної та Верховної Ради, яким мешканці Львівщини у різні роки довіряли представляти свої інтереси у виборних органах влади, та Громадське об’єднання «Львівська громада» звертаються до Вас.

У засобах масової інформації пролунало, що Ви, шановна Юліє Володимирівно, маєте намір брати участь у виборчій кампанії президента України в якості кандидата у президенти.

Шановна пані Тимошенко! Просимо зрозуміти всю відповідальність за такий крок, адже, на нашу думку, Ваше кандидування на посаду президента України значно загострить та дестабілізує ситуацію в Україні.

Ваші дії під час співпраці з Вашим колишнім партнером Лазаренком, тобто газово-нафтові оборудки (не дивлячись на формальне закриття кримінальної справи з даного питання) нанесли Україні значної шкоди. А Ваша діяльність на посаді прем’єр-міністра України взагалі підірвала економічні основи нашої держави. Чого тільки варті газові угоди з Росією, які нанесли великі матеріальні збитки.


Невиправдане, занадто амбітне протистояння з тодішнім президентом Віктором Ющенком призвело до того, що до влади прийшов українофоб, злодій-рецидивіст Віктор Янукович. Практично своїми руками Ви посадили цю особу в президентське крісло.

Отже, значна частка відповідальності за економічне зубожіння, значне послаблення української армії, фактичне знищення структур міліції, прокуратури, служби безпеки лежить на Вас, Юліє Володимирівно. Ви також несете відповідальність як людина, яка долучилася до того, що Янукович зайняв місце президента, за трагічні події на Майдані, смерть Українських Патріотів, окупацію московськими військами української території – Криму.

Опираючись на вищевикладене та ще й інші факти Вашої діяльності, ми звертаємось до Вас не брати участь у виборчій кампанії президента України в якості кандидата у президенти.

Від національно-демократичних сил є потужні кандидати в президенти, які можуть отримати перемогу у виборчій кампанії і достойно вести нашу державу у європейському напрямку, значно підняти життєвий рівень українців та престиж нашої держави.

Якщо у Ваших полум’яних виступах є хоча б доля любові до України, про яку Ви так говорите, Ви зрозумієте нашу турботу і наше звернення до Вас.

Бажаємо Вам доброго здоров’я та розумної діяльності на благо нашої спільної батьківщини – України».


Від КОТОВСЬКИХ ПАРТИЗАНІВ: КОТОВСЬКІ ПАРТИЗАНИ цілком підтримують це звернення львівських депутатів! Навіть переводять його у ранг вимоги!

http://zik.ua/ua/news/2014/03/21/asotsiatsiya_deputativ_lvova_prosyt_tymoshenko_ne_yty_u_prezydenty_472720Немає коментарів:

Дописати коментар