середа, 12 жовтня 2016 р.

Рубрика: районні сільські феодали. Коси

Усі подільчани люблять відпочивати влітку на Косівському ставку. Але мало хто знає, що відбувається за лаштунками курортного села. Банда Чорного спільно з "вічною" головою сільради (як вона купує посаду під час виборів, ми розповімо у наступній статті) Ольгою Добрянською довели Коси до ручки! Практично знищено Косівський став, землі роздаються в оренду з величезними кримінальними порушеннями, на село насувається екологічна катастрофа. Але для феодалів-грабіжників - то пусте!

Публікуємо фоторепортаж  з Косів з коментарями місцевих мешканців.

Майбутній дитячий садочок в селі коси.  Голова Добрянська феодалка матушка Ольга прихватизувала під себе, тепер тут зберігаються її іномарочки.


Коси, центральна вулиця. При дорозі бузина, а на посаді феодалка матушка Ольга с короною і німбом.


Смітник поряд, через дорогу, сюди зносять сміття Добрянська та Цапко С.М. Як добре, бо після кожного дощу чистенько, бо вода все змиває прямісінько в ставок. Оце так голова! Прям таки міністерська! Сам собі еколог!


Це величезна гідроспоруда побудована протягом двух років Добрянською О.М. Цапком С.М. та Діхтеренком О.П., де водиця витікає з косівського ставка та впадає в р. Сухий Ягорлик. Монументальна споруда. Нагадує зруйнований Донбас. Одні і ті ж сепаратисти працювали?Добрянська, Цапко та Діхтеренко (ГО "Оберіг" засноване кримінальником Чорним І.Б., подєльніком Добрянської у грабуванні села) боряться за чистоту приберегової зони.


А за цими парканами маєточок, де феодалка матушка Ольга рубає капусту з ранньої весни і до пізньої осені. Знаходиться на самісінькому березі.
Едуард Доценко, Котовський Партизан, тайнос-агентос, колишній поліцай

П.С. Наступними об'єктами наших розслідувань також стане діяльність феодалів у Ліпецькому, Нестоїті, Гидеримі, Глубочку та інших селах Подільського району

8 коментарів:

 1. Да все это правда,только нет никаких действий,для остановки этого бардака!Житель села Коссы!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Якщо влада не змінюється - її міняють! У нашому випадку, здається, доведеться примусово

   Видалити
 2. Всё что написано - правда! Я котовчанин, но у меня пай в Косах, я вижу этот бардак и воровство! Химичат они там по чорному!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Це точно. По Чорному. По його рецептам та вказівкам...

   Видалити
  2. поднимите ещё вопрос с арендой земли! Там такие махинации страшные и преступные! Я вам скиеу всю информацию.

   Видалити
  3. Чекаємо. Із задоволенням опрацюємо і оприлюднемо. Вор должен сидеть в тюрьме!

   Видалити
 3. Добрянська - воровка! А кришує її Сінько!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Да, якось Добрянська вимагала у мене хабаря, за мій бізнес. Довелося дати, сподіваюся в неї руки відсохнуть

   Видалити