вівторок, 6 вересня 2016 р.

Як злочинна банда Сергія Коваля краде майно і кошти у своїх пасажирів. Схема злочинів (Галактіонов у долі)

Як відомо, сім'я Ковалів є не тільки монополістом на ринку міських перевезень, і краде гроші з бюджету міста, про що КОТОВСЬКІ ПАРТИЗАНИ писали раніш неодноразово  http://kotpartizanen.blogspot.com/2016/07/blog-post_9.html , але й здійснює міжміські пасажирські перевезення. Зокрема, по маршруту Подільськ-Київ-Подільськ та Ольгопіль-Київ-Ольгопіль.

І на цих маршрутах, крім дрібних зловживань, Коваль та його співробітники займаються і вдвертими кримінальними злочинами, як то кражі майна (багажу) у своїх клієнтів-пасажирів.

Спочатку ми думали, що це роблять нечисті на руку водії, яким Сергій Коваль платить мізерну зарплатню, але в ході розслідування встановили, що у цих злочинах приймає участь ОЗУ (організованне злочинне угрупування) на чолі з Ковалем. І у здійсненні злочину кожному відведенна своя роль.

Схема виглядає дуже просто: водії вираховують клієнтів, які повертаються з заробітків. Розпитують у них про роботу, про оплату. Потім йде телефоний дзвінок подєльніку, який зустрічає автобус на якійсь із станцій зупинок. Поки нічого невідаючий пасажир сидить у салоні, його багаж видається співучаснику злочина. І той  з ним зникає. По прибуттю пасажира на місце, йому пояснюють, що багажу в нього не було. Звернення у поліцію не спрацьовують. Поліція чомусь не хоче розслідувати ці злочини.

Скарги до керівника підприємства Сергія Коваля теж наштовхуються на глуху стіну. Аякже, він жеж у долі! Схема працює без збоїв.

Ось одна із історій злочину цієї ОЗУ.

Наш земляк подільчанин повертався із Москви, де він працює по контракту в українській фірмі.

Приїхавши автобусом із Москви він пересів на автобус Київ-Ольгопіль, який належить Ковалю. (Цей автобус їде до Подільська, водії повертаються додому у Подільськ, тож багато хто, знаючи це сідає в цей автобус до Подільська). Водії бачили, що він вийшов із московського рейсу, розпитували його про роботу у Москві. Зажадали, аби він свою сумку, у якій були речі, документи та зароблені гроші поклав у багажне відділення.

Після відмови пасажира це зробити, мовляв, сумка йому не заважає, водії заявили, що він забов'язаний це зробити у цілях безпеки, бо якщо трапиться аварія, то сумка заважатиме евакуації із салону.

Пасажир поклав сумку у багажне відділення. Але коли приїхали в Подільськ водії відмовилися видавати йому сумку, заявивши, що багажне відділення порожнє і ніякої сумки у нього не було! Пасажир почав кликати наряд міліції, який знаходився поряд. Тоді водії заявили, що сумка була, але пасажир сам забрав її із багажного відділення і де подів її вони не знають.

(Щоправда один з водіїв пошепки сказав постраждалому, що сумку забрав його напарник і віддав своєму знайомому, але потім, у міліції, від своїх слів відмовився)

Постраждалий О. звернувся із заявою до поліції. І з великим трудом змусивїх приїняти її. Щоправда, допитати водіїв у поліції відмовились, і вже 2,5 місяців ніяких, навіть  елементарних, слідчих дій не проводиться.

Потерпілий О. звернувся до Сергія Коваля із скаргою, на що отримав нахабну відповідь, що їхні автобуси по такому маршруту не ходять!!! І Коваль уяви не має в якому автобусі в нього поцупили сумку! (Он як!, ще й автобуси незаконно ганяє!)

Правда, деякі співробітники Ковалівської конторки-фірми по секрету сказали потерпілому О., що це не перший випадок зникнення речей у автобусах Коваля, що багато людей зверталися із скаргами, але на їх скарги ніхто не реагує! Схема відйому грошей і майна у клієнтів-пасажирів працює, як конвейр!

Словом, людина, яка скористувалася послугами "Панавтосервісу" лишилася без речей, без зароблених грошей і без усіх своїх документів ( паспорта, закордонного паспорта, кода тощо). І без якихось перспектив усе це повернути. Бо клан Ковалів, мабуть, більш поважний для поліції, аніж та людина, яку вони обікрали.

Ось документи по цьому злочину:Як бачимо, навіть неозбройним оком видно склад злочину, але чомусь прокуратура під керівництвом тоді ще О.І. Галактіонова відмовляла громадянину О. порушувати кримінальну справу, не вбачаючи у цій події складу злочину. І вказуючи лише на недбалість водіїв. Відомо, про приятельські стосунки між Ковалем Сергієм Олександровичем та прокурором Галактіоновим Олексієм Ігоревичем.

Може якраз і втручання Галактіонова і заважає Подільському відділку поліції провести нормальне розслідування цієї нескладної справи?

Принаймні, допитати водіїв та власника автопідприємства?!

Нещодавно, в цій історії сталася дуже цікава подія, яка остаточно проливає світло на цей злочин та його виконавців. Але про це в наступній статті, в другій частині нашого розслідування.

Буде захопливо!

Розлючена редакція КОТОВСЬКИХ ПАРТИЗАНІВ

Немає коментарів:

Дописати коментар