середа, 21 серпня 2013 р.

Гоноратські анекдоти

Закохався якось хлопець з Гонорати у німкеню з Казахстану. І просить її аби вона станцювала йому стриптиз на столі.

Аж раптом підвалює дідок-водовоз  із Старої Кульни та й каже:

- Ця німочка танцює стриптиз виключно для мене. Оближись.

Облизнув облизня хлопець з Гонорати, та й далі думає про стриптиз.                                            ____________


Хлопець з Гонорати став депутатом. І одразу йому дали високу посаду у місцевих органах виконавчої влади, бо депутатові без грошовитої посади, як свині без багнюки чи лисій дівчині без перуки.

Радіє хлопець з Гонорати, мовляв, отакий я хитронароджений, знаю чию сметану з’їв. Був би депутатом Верховної Ради сумісництво б не дозволили, а так двох маток смокчу по сумісництву на шир усього невгамовного роту.

А дідок-водовоз із Старої Кульни із віконця спальні німкені з Казахстану визирає та над телепнем підсміюється: "Ти не тільки на роботі сумісник!"

                                             _____________
 

Наївся хлопець з Гонорати ковбаси, як дурень крейди, так, що в нього аж черево нижче колін відвисло. Сидить, висолопивши язика, та й розмірковує: "Останній шматок доїсти сам не можу, бо лусну, народові віддати ковбасу - шкода. Піду подарую його німкені з Казахстану, може вона мене за ковбасу покохає. Бо якось казала, що у чоловіків головне - велика й товста ковбаса".  Поміряв ковбасу й вирушив до палацу за червоним парканом, де мешкає німкеня.

Але німкеня лише презирливо зіщулила губи та й каже:

- Ми у Казахстані лише кінську ковбасу їмо. Принесеш мені три шматки - милим будеш.

Погнався хлопець з Гонорати із ножем за конякою. Та де йому із таким черевом стрімку тварину впіймати!

 
Рудий Панько та зграя товаришів

Газета "Котовская реклама"Немає коментарів:

Дописати коментар