понеділок, 22 червня 2026 р.

На біс! Про суккуба Маланюка! (ВІДЕО)

Світлої пам'яті Саші Маланюка, і трьох його підсвинків Свині Албанського, нарколиги Майтали і ацидофільного Кефіра Тищенка присв'ячується!

Саша Маланюк, нащадок збіднілого ліпецького куркуля і "золота рибка" на посилках у одеської тьоті Пєсі, уявив себе прем'єром і вирішив зіграти свій бенефіс. Поки ще у межах Подільського району.


Бо тут є дві головні складові: ліві, не пораховані державою, гроші і місцеві лакеї, які за копійчину рідну матір в бордель здадуть. Тобто, гуляй душа від рубля і вище!

За роялем цього блядства лабух Олег Кіпер! Ну, тіпа, Гєша Козодоєв! Подєльнік по зерновим схемам.

Але мамалижний Саша вирішив грати самостійну гру. Короткочасову. Швидконахєрплинну. Лакеїв він, звичайно, здасть і кине. Як ящериця. Доля охвістя нікого не цікавить. А сам потихеньку-потихеньку стежками Міндіча поплентає. Ото тільки треба ліврею собі для майбутнього місцепроживання пошити. ( Ой не шийте ви, євреї, лівреї, як співав Олександр Галич!) Тож Саша і відправляє, як апельсини діжками, подільське зерно в Ізраїль! Бо заслуги бабусі Лібхерр таки не рахуються! Вона навіть в Ізраїлі ніколи не була.

Саша, ну який із тебе камергер? Доля твоя суча.

Бо НАБУ і САП, на відміну від Гриші-Подушки Діденка, хабарі ліпецьким вином і бринзею не беруть.

Не метушись під клієнтом, Саша. Останній тобі наш унітос анатос!

П.С. На нашому сайті багато про злочини Маланюка. Гугл вам, щановні читачі, у поміч

https://kotpartizanen.blogspot.com/2020/12/blog-post_18.html

https://kotpartizanen.blogspot.com/2023/06/blog-post_19.html

2 коментарі:

  1. Проїз у маршруткі коштував 10 гривень. Після того як Маланюк віджав бізнес проїзд став коштувати 15 гривень, через декілька місяці тепер коштує 25 гривень. Ну не падлюка? Його дружбан Албанський дозволяє йому грабувати людей! Пора вже повстання проти цих крисюків піднімати!!!

    ВідповістиВидалити
  2. Текст класний. Унікальний. Браво автору!

    ВідповістиВидалити