Сьогодні День народження Олексанра Гуйвана, козака з Вінничини, того, хто поставив пам'ятник залізничнику на нашому ждвокзалі і тролив поряд жопосиділих сбушників, блядєй із блядів.
Санцьо був капітаном далекого плавання і спецслужбовцем СЗР України. Чесно прожив життя. Хоча і мріяв стати мером Подільська і завести у Подільщині тучні стада верблюдів. Бо під час своїх відряджень у арабських країнах покохав цих тварюк. (Які нам теж подобаються)
Санцю, нехай твоя душа перебуває у Царстві Божому!
У цей день, помилкою матінки природи, народився Свиня Албанський. Смердючий кнур. Покарння нам від Господа за наші гріхи і сраку Музичучки, відтрахану усіма гопниками району.
Сдохни Свиня, дітям не передавай карму. Гроші вони просруть.
Ну Олександра - гарна нєвєста, хтось із хлопців загону на ній одружиться
Немає коментарів:
Дописати коментар