Світлої пам'яті Саші Маланюка, і трьох його підсвинків Свині Албанського, нарколиги Майтали і ацидофільного Кефіра Тищенка присв'ячується!
За роялем цього блядства лабух Олег Кіпер! Ну, тіпа, Гєша Козодоєв! Подєльнік по зерновим схемам.
Але мамалижний Саша вирішив грати самостійну гру. Короткочасову. Швидконахєрплинну. Лакеїв він, звичайно, здасть і кине. Як ящериця. Доля охвістя нікого не цікавить. А сам потихеньку-потихеньку стежками Міндіча поплентає. Ото тільки треба ліврею собі для майбутнього місцепроживання пошити. ( Ой не шийте ви, євреї, лівреї, як співав Олександр Галич!) Тож Саша і відправляє, як апельсини діжками, подільське зерно в Ізраїль! Бо заслуги бабусі Лібхерр таки не рахуються! Вона навіть в Ізраїлі ніколи не була.
Саша, ну який із тебе камергер? Доля твоя суча.
Бо НАБУ і САП, на відміну від Гриші-Подушки Діденка, хабарі ліпецьким вином і бринзею не беруть.
Не метушись під клієнтом, Саша. Останній тобі наш унітос анатос!