понеділок, 22 червня 2026 р.

На біс! Про суккуба Маланюка! (ВІДЕО)

Світлої пам'яті Саші Маланюка, і трьох його підсвинків Свині Албанського, нарколиги Майтали і ацидофільного Кефіра Тищенка присв'ячується!

Саша Маланюк, нащадок збіднілого ліпецького куркуля і "золота рибка" на посилках у одеської тьоті Пєсі, уявив себе прем'єром і вирішив зіграти свій бенефіс. Поки ще у межах Подільського району.


Бо тут є дві головні складові: ліві, не пораховані державою, гроші і місцеві лакеї, які за копійчину рідну матір в бордель здадуть. Тобто, гуляй душа від рубля і вище!

За роялем цього блядства лабух Олег Кіпер! Ну, тіпа, Гєша Козодоєв! Подєльнік по зерновим схемам.

Але мамалижний Саша вирішив грати самостійну гру. Короткочасову. Швидконахєрплинну. Лакеїв він, звичайно, здасть і кине. Як ящериця. Доля охвістя нікого не цікавить. А сам потихеньку-потихеньку стежками Міндіча поплентає. Ото тільки треба ліврею собі для майбутнього місцепроживання пошити. ( Ой не шийте ви, євреї, лівреї, як співав Олександр Галич!) Тож Саша і відправляє, як апельсини діжками, подільське зерно в Ізраїль! Бо заслуги бабусі Лібхерр таки не рахуються! Вона навіть в Ізраїлі ніколи не була.

Саша, ну який із тебе камергер? Доля твоя суча.

Бо НАБУ і САП, на відміну від Гриші-Подушки Діденка, хабарі ліпецьким вином і бринзею не беруть.

Не метушись під клієнтом, Саша. Останній тобі наш унітос анатос!