середа, 26 липня 2017 р.

Підстаркувата п'яничка накинула оком на молодого бодібілдера!

Підстаркувата п'яничка Танюха Дуральчук в своїй статті на порепаному сайті назвала голову Подільської райдержадміністрації Руслана Івановича Пітака "молодым бодибилдером".

Спочатку ми подумали, що ця сінюшная творчая нємощь "рамси попутала". Але, як виявилося потім, у Дуральчучки трапився черговий напад алкогольного еротизму...

Подібні напади з з цією немитою гримзою трапляються періодично, особливо якщо шмурдяк неякісний, про це увесь авторинок знає, але тут ця підстаркувата п'яничка, мабуть, некритично оглянувши свої мощі в дзеркало, раптом полум'янно "возжелала"! Возжелала начальства. Возжелала побачити на своїй курчачій тушці упруге треноване молоде чоловіче тіло. Тож у алкогольному маренні шепотіла об'єкту своєї ваби, намагаючись хтиво спокусити похрюкуванням: "О мій бодібілдер! Візьми мене, я вся ваша!" І не помітила, що лівою рукою набирає текст на клавіатурі для звіту на сайті доріг і автозапчастин. Лібідо спрацювало на халтурку. Добре, що хоч в еротичний чат не відправила!

Звичайно, те, що Танюха-"Гієна проти гігієни" називає держчиновника "бодібілдером" у порядку речей тільки для неї у її перманентному стані перегару у мізках. Коли поряд нікого немає вона саме туди видихає. Тож і прихуїла від еротичної нестями.

Те що, АлкоТаня не може слова у реченні докупи скласти у рядок, як аутіст дитячий конструктор з поміткою "Для дітей до 3-ох років", відомо давно і усім, враховуючи аутистів, тож пускатися у подібні метафори у стані вічної алкогольної знавеснілості не тільки аморально, але й небезпечно для оточуючих.

Завтра вона Іванова "таксистом" назве і опублікує його телефон на своєму ізвощицькому сайті. І ТольПалич буде ганяти усю ніч, за 35 гривень поїздка, з 4 інфарктами по усьому місту!

Навіть страшно подумати, яку кару цей скалаброждено-переброжений мозок може вигадати для Тетяни Степанівни чи для Десятникова!!!

Чорний ондо кожного ранку, за велінням Танюхи, з паркану кричить: "Ку-ка-рє-ку!". Бо вказала вона Ігорю Чорному на його сутність, не делікатнюючи.

Але Руслана Івановича ми в слизькі обійми навіженної бляді не віддамо!

Він - хлопець респектабельний, з освітою, і має намір займатися своїми прямими обов'язками. Тому і встає зранку дуже рано, з першим криком Чорного.

Словом, реалізаторка автозапчастин з авторинку стала лівою рукою працювати з літературними прийомами... Боже, вбережи нашу країну від ідіотів та алкоеротоманів.

На правах реклами: "Скоро на усіх радіостанціях ЛНР-ДНР зірка шансону і стриптизу Танюха Дуральчук з новим пісенним хітом "Бодибилдер молодой, гой-еси, гой, гой..."

10 коментарів:

 1. Конченая блядь... журношлюшка... у всех жопу немытую вылижет за деньги

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Блядь, какая она журнашлюшка? Просто шлюшка... Алкашка.

   Видалити
  2. Танька журналист? Бу-га-га!

   Видалити
 2. Да деньги Танечка любит! За них хоть в огонь хоть в воду хоть хуй сосать...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. хоть говно жрать...

   Видалити
  2. Иванов срёт Дальчук жрёт.

   Видалити
 3. Не обижайте Татьяну, она святая. Вы просто ей завидуете. Её успеху!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Если успех это стойкий запах немытого тела, грязные волосы, перегар и одеваться как колхозница - тогда она на вершине успеха!)))

   Видалити
  2. Ага, все кушать не могут так вонючке-дуральчучке завидуют )

   Видалити
 4. Дуральчучка - тупая вонючка. Тупее её в Котовске только Рязанова.

  ВідповістиВидалити