пʼятниця, 31 березня 2017 р.

Позмагаємося конкурсами? Гола дупа проти Блек Хоул!Депутат райради Володимр Ткач, за посередництвом радіотелечревовєщательной корпорації "СКІФандри", оголосив конкурс на фото трьох найбільших ям міста і району. Конкурс називається "Блек Хоул і мутотаційно-челенжова гравітація Дорсервісу". Переможці отримають грошову винагороду від депутата Ткача. Сума нагороди не розголошується!

У відповідь недепутат Олександр Ярошенко (Янгол) запропонував провести конкурс "Целлюлітні візерунки". Автор фото голої сраки мера Анатолія Іванова отримає грошову винагороду від нього у розмірі голої пуцюрини мера Анатолія Іванова! Сума нагороди вказана організатором у розмірі 2 гривні!


Подільчани поспішайте! Вперше маєте шанс показати комусь голу дупу Іванова, яку увесь час він показував вам! Вперше ви маєте можливисть заробити на дупі Іванова, раніш він заробляв на ваших!

Гола дупа Іванова зробить вас знаменитими і успішними!


Не просріть свій шанс!

Полюйте на дупу Іванова!

П.С. Лінійка та рулєтка для замірів дупи та пуцюрини Іванова буде надана радіотелечревовєщательной корпорацією "СКІФандри". Експертами-замєрітєлями виступлять працівники "СКІФандрів"

Немає коментарів:

Дописати коментар