неділя, 11 червня 2017 р.

ЧИТАЙТЕ ПРО ГЕНЕРАЛА ВАТУТІНА, ЩОБ ПОТІМ НЕ КАЗАЛИ, ЩО НЕ ЗНАЛИ

Форсування Дніпра і штурм німецьких фортифікацій на Букринському плацдармі (біля Києва) 1943 рік.

Радянське "геніальне" командування вирішило завалити німців трупами своїх. Тільки на одному цьому плацдармі "геніальний" полководець Ватутін поклав у землю (точніше, у воду Дніпра) 400 000 радянських солдат. (Втрати німців були 10-кратно менші).

Найбільшим злочином проти українського народу командування Червоної армії є те, що на "звільненій" від німців лівобережній Україні командири частин хапали всіх дітей 16-18 років і без зброї, навіть без військової форми погнали їх форсувати Дніпро на німецькі кулемети.

Кажуть що німецькі кулеметники з розуму сходили від того, що весь час розстрілювали неозброєних людей в цивільному, але на місце одних вбитих, йшли шеренги нових.

Скільки з тих 400 000 убитих були ті українські хлопчики-цивільні, ніхто не знає, можливо 50, можливо 100 чи 150 тисяч.

Але це той злочин проти українців, за який (в тому числі) персонально відповідальний генерал Микола Ватутін.

Але як кажуть, Бог все бачить.

На Волині 29 лютого 1944 року червоний кат отримав кульове поранення від українських партизанів УПА і через невдале лікування помер.

Катюзі по заслузі!

Ні пам'ятників, ні вулиць на честь цього чоловіка в Україні не повинно бути!

Від Котовських Партизанів: в Подільську до цих пір існує вулиця генерала Ватутіна, кривавого ката українського народу! Громадські активісти, у тому числі і бійці АТО, неодноразово звертали увагу влади на неприпустимість такої ситуації, на порушення закону про декомунізацію. Але міська влада стараннями мера Анатолія Іванова і заступника мера Анатолія Корчового залишила в місті вулицю Ватутіна. Сотні тисяч вбитих цим покидьком мирних українців для мера нічого не варті! Бо він - сєпар. І по ньому, щонайменше, тюрма плаче

http://www.uamodna.com/articles/chytayte-pro-generala-vatutina-schob-potim-ne-kazaly-scho-ne-znaly/

Андрій Хартанович

Немає коментарів:

Дописати коментар