четвер, 23 жовтня 2014 р.

Скандал: глава Одесского облсовета попался на использовании админресурса, а кандидат от Порошенко на судимости (ВИДЕО)

В райцентре Кодыма во время предвыборного турне председателя Одесского облсовета Алексея Гончаренко и кандидата от Блока Порошенко Валерия Понепалюка случился казус.

Во время выступления в здании райсовета местные жители вывели агитаторов на чистую воду.

Так, Алексею Гончаренко прямо поставили вопрос, какое право он имеет агитировать бюджетников в здании местного органа власти, на что Гончаренко смог только ответить, что он сейчас находится в отпуске.

А вот с официальным кандидатом от БПП Валерием Понепалюком вышло все за рамки. Местный житель попросил ответить на вопрос, сидел ли он в тюрьме и имеет ли он судимость?

Понепалюк вынужден был рассказать, как прошел "университеты молодости", добавив при этом, что ни о чем не сожалеет, и мог бы "дать сдачи" и сейчас.

Напомним, использование помещений органов власти для ведения политической агитации запрещено. А утаивание судимости позволяет снять кандидата с предвыборной гонки. Одним из условий получения мандата как раз и является чистота перед Законом.
Джерело:
http://www.048.ua/news/648876

1 коментар:

 1. Ч.2.
  Отже вирішили, Понепалюк В.В. знає все, що твориться в місті Котовську та районі, і впливає на ці процеси. Скептики скажуть, що цього не може бути, згоден, не всі процеси, але багато які. Тому, якщо вам спалять авто, або якесь майно, і ви впевнені, що це не випадково, а навмисно, то звертайтеся до Понепалюка В.В., він знає хто це зробив. Інше, чи скаже він вам про це. Да, такі методи нашого кандидата, який пройшов етап програшу в депутати Верховної ради і зараз буде організовувати місцеві вибори, від результатів яких будуть залежати майбутні вибори до Верховної ради. Це дуже правильний напрямок. Але опоненти не чекають і інтриги почалися.
  Зрозуміло для чого Іванов А.П., який перед виборами «побив горшки» з Понепалюками, звільнює свого заступника Коваля С. і засилає його в стан Понепалюків, які беруть його і обіцяють висувати на посаду мера. Ось, як можна Понепалюка «охмурить». Дуже просто, Іванов і Коваль, домовляються про стратегію і тактику, а потім роблять реверанс. Результатом цього стане висування на посаду мера двох кандидатів із одного табору але різними політ силами. Переможець бере переможеного в заступники і тандем продовжується. Скажіть після цього, що Іванов А.П. уже вижив із ума.
  Цікаво, якщо Понепалюк розбереться з цими реверансами, кого вини висунуть кандидатом на посаду мера?
  Ми знаходилися за мить від біди, коли на посаду голови Котовської районної адміністрації направили Президенту документи Понепалюк Тетяни Степанівни. Поки що це не пройшло, але загроза залишається. Інтриганка, зневажливе становлення до людей, своїх робітників, хамство, недовіра, зарозумілість, дурна, та інше. Так характеризують її ті, хто знає. Вона навіть б’є своїх працівників. Представляю, коли Т.С. зайде в кабінет голови районної адміністрації, першим, що зробить, накаже внести до кабінету нагайку і наручники. Вважайте це ч.2. Далі буде.

  ВідповістиВидалити