субота, 5 серпня 2017 р.

Пацюки у банці. Злочинний шлях мєнта Конєвщинського виходить на нові орбіти

Як стало відомо редакції Котовських Партизанів злочинний мєнт Конєвщинський створив ОЗУ і витісняє з кримінального бізнесу банду Чорного-Галактіонова.

Якщо раніше Конь ходив під Понепалюком і знав своє місце, то зараз він остаточно розперезався у кримінальному бєпрєдєлі.

Він відбирає у Чорного нелегальний бізнес по контрабанді цигарок,  спирту, окорочків, наркоти. Збут у місті цих контрабандних товарів і наркоти теж вже керується і кришується Конєвщинським.

Але Конь опустився до відвертого розбою та грабежу подільчан і мешканців Півночі Одещини.
Він фактично був керівником банди Валерія Ковальова, що діяла по всій Півночі Одещини, грабуючи людей і займаючись розбоєм.

Банда ніколи не йшла на злочин навмання. Вони знали в кого є гроші чи якісь матеріальні цінності.

Цією інформацією їх забезпечував Конєвщинський, завдяки своїй станції для прослуховування мобільних телефонів.  http://kotpartizanen.blogspot.com/2017/04/blog-post_83.html  Конєвщинський скеровував їх напади на людей, прикривав розпочаті справи проти них, забезпечував банді захист і кришу.

Про це свідчить навіть той факт, що коли Ковальов у стані алкогольного спяніння сбив на машині у Подільську людину, прибувший на місце злочину Конєвщинський забрав загублені від машини номери. Ці номери зникли і у справі не фігурують.

Коневщинський виконував свою роботу у банді на відмінно, за що і мав основний куш із злочинних доходів.

Але злочинна діяльність бандита Валерія Ковальова перейшла усі межі, тому Конєвщинському довелося здати Ковальова, що він із задоволенням, вже не вперше зробив.

Ковальов затриманий прокуратурою, перебуває у СІЗО, і ніякі Конєвщинські з Тодоровими йому не допоможуть.

Та Конєвщинськи не сумує за Ковальовим. Він має інших бандитів-кримінальників у кишені, з якими затіває нові злочинні схеми, віджимаючи кримінальні бізнеси у інших ОЗУ.  http://kotpartizanen.blogspot.com/2017/06/blog-post_10.html     http://kotpartizanen.blogspot.com/2017/04/blog-post_22.html

Конєвщинський увійшов у смак великих кримінальних грошей і цього мєнта-перевертня нічого, крім тюрми, не зупинить.

Конь вірить, що награбовані гроші врятують його, він шукає куди завозити «валізки». Навіть у Київ торить злочинний шлях.

Але ми віримо і знаємо, що шляхи кримінальних злочинців стали дуже короткими. Тож Коню доведеться сісти і віддати усе, навіть той домік у Болгарії, який він прикупив собі на старість.

Банду геть! Все буде Україна! Правда переможе!

3 коментарі:

  1. Конь сука и убийца!

    ВідповістиВидалити
  2. Он пытал людей отжимая бизнеса! На нём клейма негде ставить столько грехов.

    ВідповістиВидалити
  3. Теперь понятно от чего Максимов каждый день на пятиминутка у Коня)))))

    ВідповістиВидалити