субота, 12 листопада 2016 р.

Вова Осіпов уявив себе богом, бо завів собі власних іуд...

Іуда Гінкул, іуда Зуєв, іуда Темна і ще пару непредставлених титрами іуд почали заробляти свої 30 срібників на створеному Вованом Осіповим "Православном Гамбургер-TV"!

Однією з перших тем, яка схвилювала православних іуд, була: яка мова для подільчан більш рідна: українська чи російська?!!!

В країні, де кожного дня гинуть українські хлопці-воїни, щоби іуди Подільська гріли свої сраки у теплих квартирах, іуди остаточно розбестилися, обнагліли і дозволяють собі, під маскою фрондерства, фактично вести антиукраїнську пропаганду, маніпулювати подільчанами на користь російського шовінізму і містечкового антиукраїнського сепаратизму!

Кацапські зомбі "сраму нє имут"!

Але...

Вова, продукуючи зло - ти продукуєш його на себе, на свою сім'ю, на своїх близьких і рідних, провокуючи громадянський неспокій та конфлікти в Подільську, ти наступаєш на дуже небезпечні граблі, від яких тебе самого намотає на такий маховик репресій, що навіть прокурор М.В.Косюта не відмаже і не врятує...


Продажні іуди вже нікому не цікаві, їх можна купити по три гривні за відро в базарний день.

Замовники подібних матеріалів - ось, хто головне зло для України. Гінкулу і Ко немає куди і на які гроші тікати, їх судитимуть і покарають тут, в Україні...

А замовників доведеться ловити по Канарах і Сейшелах... Благо такі можливості в нас вже є...

Немає коментарів:

Дописати коментар