понеділок, 8 серпня 2016 р.

Печалька...Контробандний нал Вовочки Осіпова ніяк не може відіпратися в офіційні гроші!

Як вже писали КОТОВСЬКІ ПАРТИЗАНИ уся паперова преса (газети) останні місяці славлять Вовочку Осіпова: "Слався-слався, наш долбодятел!"

Усі шпальти забруднені Вовочковою кислою пикою. Розповідями про Вовочкіни пєстікі і тичинки Подільська преса відкладає личинки. Сепаратизму і остаточного загнивання громади під владою колишніх регіоналів.

Але, як з'ясували КОТОВСЬКІ ПАРТИЗАНИ в жодній редакції проплати за ці матеріали немає!!!

Тобто, офіційно кандидат-мрійник до ВР України гроші за заказушні матеріали не платить!!!


Ні у якому разі не думаємо, що журналісти безкорисливо, на збиток собі!, люблять цього Подільського Шарікова!

Тут, або порушення законодавства у сфері комерційних відношень, або Вовочка платить редакціям у конвертах (хабар і підкуп!)

Бюджет офіційних газет не поповнюється, зате поповнюються кишені продажних шкур!

І якщо решта газет приватні, то "Котовські вісті" належать Подільській райраді!

Пане Сінько, розберіться із фінансовими зловживаннями у вашій газеті!

Не допустіть перетворення районної газети на смітник, на помийку! Про що вже писав у предсмертному листі колишній редактор Анатолій Ковальський!

Бо скільки сесія райради не виділяє їм грошей на зарплату (останній раз 80тис.!) вони все одно беруть хабарі від Вовочки Осіпова!

Чи це не вони, а ви?

Пораховано, що на надрукованих, але не оплачених Осіповим!, матеріалах газета "Котовські вісті" вже втратила 100 000 грн.!!!

І хто тут у нас "рачітєльний хазяїн"?

Районна газета бідкається, що помирає без фінансування, а від таких грошей відмовляється!, мовляв, "бєз надобності", головне - Вовану Осіпову сраку лизнути!

Бо ж у Вована такий сіятєльний офіційний помічник як Бордюжа, колишній вічний регіоналівський пан! (У Кодимі таке ж падло - Огінський!)

Наволоч збирається навколо Вована Шарікова! Вони думають: аби зачепитися і вижити, а ми знаємо: аби зручніше було по них із гранотомета (РПГ) влучити!

ЖОДНА ПАДЛА НЕ ВТЕЧЕ!

Немає коментарів:

Дописати коментар