четвер, 25 серпня 2016 р.

Депутат Осіпов бреше, займається підтасовкою офіційних документів і відмиває кримінальні гроші у передвиборчій компанії!

Депутат Одеської облради Вован Осіпов або жалюгидний олігофрен, або дівчинці дуже хочеться аби її обманули за обіцяну насолоду.

Таке складається враження, що усі, хто займається Вовочкіною компанією, свідомо його підставляють, аби потім сказати: "Дивіться, я у штабі Осіпова працював проти Осіпова!" (І гроші і індульгенцію хочуть отримати!)

Покроково розбираємо чергову підставу.

Ось Києвська компанія "Импекс-Логистик", яка займається провозом, та, іноді, розмитненням контрабанди із невизнаного Придністров'я в Україну. Вовочка Осіпов є номінально одним із її власників. Йому, начебто, належить 50% цієї компанії.


http://www.impexlogistic.com.ua  сайт компанії

http://ilife-news.com/20166-tenevoy-biznes-deputatov-odesskogo-oblsoveta.html  стаття про кримінальні зловживання Вовочки Осіпова та інших депутатів Одеської облради. Дивіться уважно

Далі дивимося: Вовочка Осіпов на виборах 2015 року заявляє, що йому нічого не належить і він безробітний:http://oblrada.odessa.gov.ua/blog/deputy/osipov-volodymyr-oleksandrovych/  - офіційний сайт Одеської облради, де Вован, про свою бідність офіційно заявив, зробивши кримінальний злочин

Далі дивимося: Коля Скорик-Енурез звітує, що Вован одягнув у нову спортивну форму дві Подільські футбольні команди. Безробітний і зубожілий щур Осіпов дарує їм комплекти з логотіпом "Импекс-Логистик". Порівняйте логотипи у хлопців на формі та на головній сторінці цієї компанії. Це відбулося 17 травня 2016 року, коли Вован Осіпов вже 8 місяців, за його заявами, не мав жодного відношення до компанії "Импекс-Логистик". Святим духом форми на хлопців перелетіли!!!
http://skoryk.info/charity/deputat-odesskogo-oblsoveta-ot-pp-«oppozitsionnyj-blok»-vladimir-osipov-obespechil-formoj-dve-kotovskie-futbolnye-komandy  - сайт Колі-Енуреза, де він нахвалює Вовочку, при цьому його розводить підло

До чого хлопці з Гонрати Київській логістичній компанії, якщо кандидат на депутатську посаду у Верховній Раді Вован Осіпов не є її власником, хай і номінальним.

Вовочка тупо хотів прорекламувати свою контрабандистську фірму. Не стримався.

До речі, футбольна команда "Більшовик" створена і утримувалась комуністичною партією України (симоненківцями). Класна спадковість. Вовочка знайшов і врятував своїх!

До речі, після цього на пиятиці у роздягальні стадіону на Цукровому заводі ці ж самі хлопці вручали грамоту Гаріку Чорному (Гуталіну). Відео невдовзі буде опубліковано, що ще раз доведе зв'язки Чорного з Жопоблоком і дружби, можливо кримінальної, між Чорним і Осіповим.

Тобто, депутат Одеської облради Володимир Олександрович Осіпов дурить Державу, дурить Податкову, дурить виборців, а сам, насправді, є крупним бізнесменом і відомим контрабандистом. (От нахуя, Вовочка так світитися? Чисто політологічного мистецтва заради тебе питаємо, бо не розуміємо! Чиста підстава, у жадібності ти не був помічений)


http://nomerorg.com/allukraina/lastName_ОСИПОВ_firstName_ВЛАДИМИР_middleName_АЛЕКСАНДРОВИЧ_pagenumber_3.html

І хоча гріхи не дозволяють, Вовочці дуже хочеться, тому він із готовністю повії, якій обіцяли одружитися, вірить шахраям, які його розводять.

Най, Вовочка, головне, дружня порада: коли гроші закінчаться, лиши трохи на помсту тим пройдисвітам, що тебе, як горобця, розвели на м'якині.

Бо інакше, Вован, - ти жалюгидний олігофрен! І скорик, сінько і чорний тебе розвели (виставили на гроші) і ще й посміялися.

Немає коментарів:

Дописати коментар