субота, 2 липня 2016 р.

Останній хапок судді Фабіжевського, або Спартак - чемпіон!

Як відомо, суддя Подільського міжрайонного суду Сергій Фабіжевський пристрасний вболівальник і фанат московського "Спартака" і неодноразово із вікна його службового кабінета лунало: "Циля, давай, Циля!", "Єгор Тітов раз'єбошит хохлов!"

Те що подільські судді не тільки системно беруть хабарі, навіть клянчать, а й під футбольчик бухають у службових кабінетах не для кого не новина. Але що вони внаглу підписуються під "фількиною грамотою", як циган під сонцем, це вже, вибачте, блядьйобвашумать... Два рази із заходом

Тож суддя Фабіжевський, який був упійманий на хабарі (це відео бачив увесь Подільськ, Одеса, Україна), який подав заяву у Верховну Раду про звільнення, і фактично вже бомж, вирішив наостаннє зрубити бабла для себе, своїх дітей (сина, судівського хабарника) та онуків.

Благо знайшовся товстий гаманець, депутат облради Вован Осіпов, який готовий башляти за судівські злочини. У Вована проблеми - Серйожа на підхваті.

От скажіть, як це можливо: винести рішення на користь тих, хто забезпечує твою невідомо від кого охорону, хто демонстративно водить тебе, суддю, за ручку від кабінета до зали судових засідань, хто перешкоджає присутності на суді журналістів, тому, що тобі треба винести неправомірне рішення на їхню користь. Ну тупо й нагло проїнорувати усі норми закону, честь і совість. Навіть не апелюючи до зачатків об'єктивності. Незважати на здоровий глузд.

Суддя не посоромився винести рішення на користь тих, хто його публічно мацав за дупу!А може вони не охороняли суддю Фабіжевського, може вони взяли у заручники його? Його сім'ю? Де під час судового засідання перебувала його дружина, діти, онуки?(Нє, Котовська поліція зовсім мишей не ловить, планокури розслаблені. Миколи Григоровича на вас немає!)

Може Вова із гоблінами просто нагнули Серьйожу?

Бо винести рішення на підставі "фількиної грамоти", папірця не завіренного нотаріусом, де немає підпису двох свідків, це просто тупа облуда, на яку не наважиться жоден суддя. Крім конченого Фабіжевського.

Тут або скаженні гроші (і втрачена совість) або, дійсно, сім'я у заручниках.

Звичайно, це рішення нічого не дає Вовану, попереду апеляція, де не буде Фабіжевського, і купа інших йобнутих демократичних процедур-заморочок. Гроші Вован не отримає скоро, і певно, не отримає ніколи. Не у цьому тема. Жопоблоківець мав намір показати, хто в домі хазяїн. І витребувати у москви новий транш під свої майбутні вибори до Верховної Ради.

Вони намагаються відіграти свої останні поразки на півночі Одещини. Коли їхні плани АТОвці розхуярили й перетворили у тлін.

Для цього й була завезена тітушня.

Це вурдалачьйо, яких Вова Осіпов привіз із Одеси, аби Серьйожа Фабіжевський мав змогу зробити чергову підлість, освячену судівською печаткою, і останню у своїй судівській кар'єрі, ви можете побачити на відео.

П.С. Олимп Юг, вони що спеціально такі каліровані капапурські пики відбирать? (Можете побачити на відео. Суцільно кривоока руда кацапня) У них кацапська структура? Чи може хлопцям, що пройшли війну, навідатися у їхній офіс? Без попередження й зайвих дурних розмов

п.с.с. За кадром Міша Моссад домовлється про прийом у проктолога

п.с.с.с. Усі обличчя побачені, усі плани антиукраїнців висвітлені, підтягуємо артилерію, й захищаємо Неньку-Батьківщину

Немає коментарів:

Дописати коментар