вівторок, 28 червня 2016 р.

У нас відтепер є свій Хуйло!

Закінчилося чергове опитування КОТОВСЬКИХ ПАРТИЗАНІВ. Воно було присвячено депутату Одеської облради Вовану Осіпову, який усе життя до депутатства носив погоняло "соплівий", а тепер, у зв'язку із підвищенням статусу, потребує нового імені.

Це як у індіанців: виріс, проявив себе - отримай ім'я!

Раніше Вова працював старшим менеджером у ритуальному кафе "Зустріч" (Мабуть, мається на увазі зустріч із потайбічним світом, бо поминки - головна стаття доходів цього заклада, на горі людей наживаються!) Тепер же Вован - цілий депутат!

Шляхом народного закритого голосування Вовану люди, потенційні виборці, обирали ім'я.

З великим відривом від інших, гідних Вована, переміг варіант "Хуйло"! 39%. Вітаємо іменинника!!!


На другому місці варіант "Шнирь". Набрав аж 24%. Мабуть, Вовині шнирячі манери не прослизнули повз увагу місцевих мешканців, потенційних виборців.

Третє місце потужно посів варіант "сепар"! Ну в сепаратизмі Вован був помічений неодноразово. І тільки ставлення подільчан до нього як до "хуйла" і "шниря" не дало змогу перемогти цьому варіанту. Хуйла у Вові більше.

Тут цікавий факт. Разом ці три варіанти набрали 78%, більше трьох чвертей голосів. Що засвідчує, що народом Вован Осіпов сприймається, виключно і насамперед, як сепаратист, москальсский холуй і кисла редиска. І ніяки вливання бабла у буцімто патріотичні проекти не допоможуть йому відбілити свою сєпарську антиукраїнську репутацію.

Заслуженне в довгій життєвій боротьбі Вовою за гроші визначення "кидала" із 12% посіло четверте місце.

Ментально близьке по відношенню до партнерів і колег визначення "криса" замкнуло результати опитування і повну характеристику депутата Одеської областної ради від "Жопоблоку" Вована Осіпова.

Пропонований нам варіант "мопс, зла маленька собачка" не був поставлений через свою літерну довжину. Довжина, взагалі, протиприродна характеристика для Вована.

Вже по ходу, під час, опитування у Вована намалювалося інше погоняло "сєятєль". Бо він, почавши з фальстарту передвиборчу компанію, розкидає гроші наліво й направо у різні там Фонди та інші сумнівні проекти. Ну що ж порадіємо: гроші у Вована не безкінцеві, швидше за усе до реального старту передвиборчої компанії не дотягне. Та й "суконним рилом нє вишєл в Калашний ряд лезть".

Також порадіємо за місцевих розводіл, що знайши собі вгодованого масного лоха. Думаємо, відомі подільські розводіли на гроші збагатяться на цьому телепні фантастично. Подумки ми з вами, панове!

А зубожілий Вован знову, як і раніш, стане нікому не потрібний, бо тупий і примітивний, і почовгає він босоніж по шпалах у напрямку своєї улюбленої москви.

10 коментарів:

 1. Вова - хуйло! Ла-ла-ла-ла-ла-ла!

  ВідповістиВидалити
 2. Ося -хуйло!!! Ла-ла-ла-ла-ла-ла!

  ВідповістиВидалити
 3. Вова был и навсегда останется "сопливый"...

  ВідповістиВидалити
 4. Откуда бабосики у хуйла? Что в вашем Подольске-Котовске таки есть багатые люди? Куда смотрят налоговые опера? :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Куда смотрит налоговая? Да его дружок и подельник Синько бывший начальник налоговой. До сих пор налоговой рулит. Вот Вову с его оборудками и прикрывает.

   Видалити
  2. У нас в Кременчуке начальник налоговой похлече! Слышали?

   Видалити
  3. Хлеще Синька? Не бывает!!!

   Видалити
 5. Синько вову тащит и прикрывает однозначно! Два кабинета ему в райсовете выделил. У вовы мозгов нет стопудово. А деньги есть...

  ВідповістиВидалити
 6. Да хлопцы ну у вас и персонажи ))) а кудат этот чмырь решил балотироватся?

  ВідповістиВидалити