вівторок, 26 квітня 2016 р.

Хроніки жопоблоківця Вована Осіпова! Кидалівська підступність

Депутат Одеської облради Вован Осіпов знову спалився на "кидалові"!

Цей типчик, котовський Шаріков, не має ані сорому, ані совісті!

Після того як він обікрав "регіоналівських"  хазяїв Одеського регіону, він не знав, що робити із величезними вкраденними грошима. Бо коли гроші заробляєш - їх вкладаєш у справу, а коли вкрав - то можна тільки прогуляти.

Ось, враховуючи власну недоумкуватість у бізнесі, Вован пішов на поклон  до відомого котовського бізнесмена й запропонував вкласти частку своїх нібито грошей у його бізнес.

Бізнесмен погодився, хто ж відмовиться від інвестицій, від вливання грошей у бізнес.

Але незгодом в країні з'явилися колишні вовчикові хазяї і стали вимагати звіту: де гроші, Вовчик?

Вован у розпачі біжить до відомого бізнесмена, як до рідного батька, і молить його дати йому розписку, що нібито Вован позичив йому 2000000 (млн.) долярів! Мовляв, я покажу її лохам, вони будуть впевнені, що гроші в надійних руках, в бізнесі, потім дременуть з України, і я знов буду в шоколаді. (До речі, у бізнес він вклав набагато менше, решта була прогуляна!)

Пожалів бізнесмен, добре серце!, жалюгидного Вована, який плакав і казав, що якщо не буде розписки, його за "крисятництво" просто закатають в асфальт. Ну й написав йому таку розписку, з якою Вован мерщій побіг до колишніх хазяїв.

Але йолоп - це доля. Колишні стали вимагати, аби Вован подав на свого благодійника у суд. Що Вован, підла його сутність!, і зробив.

Але одразу прибіг до бізнесмена й почав запевняти, що у Котовському суді у нього все схоплено, і що справу про 2000000 долярів він спустить на гальмах.

Словом, віддячив Вован Осіпов своєму рятівнику з притаманною йому підлістю новим кидаловом.


Тепер, маючи на руках розписку, якою він козиряє і показує усім, він вирішив, що викрутився, а відповідатимуть за його воровство інші.

Бізнесмен має проблеми у суді, а Вован Осіпов - депутат облради!

Жопоблок ніяким сміттям не гребує!

Немає коментарів:

Дописати коментар