субота, 2 квітня 2016 р.

Котовські сепари голодають!

На днях невеличка орда зголоднілих котовських сепарів увірвалася у склеп свого божка Гришки-кровопивці. У надії поживитися суповим набором зі свого кумира.

У сепарів так, як і у москалів, - коли немає чого вкрасти, починають їсти своїх вождів.

І сепарські крики-зойки: я хочу померти в Котовську (згадайте Крим і Донбас, там теж з цього починалося!) дійшли свого логічного висновку!

За нашими джерельними данними керував вкраденням "мощєй" жопоблоківець Вован Осіпов.

Зараз, мабуть, готує в підвалі "Кардиналу" чорномесовий суп із потрохів Котовського. Потрох готує потрохи. Логічно.


Тільки помилочка прикра сталася. Те, що сепари вважали священними наваристими артефактами, насправді, останки великої собаки, яка належала дядькові Михаю Настасе.

Бо під час Другої світової війни німецькі солдати, обурені святотатством комуняцьких чорнокнижників, перепоховали кістки Котовського у районі Михайлівки. А перед приходом радянської армії, місцеві мешканці, злякавшись покарання, що не вберегли "священну реліквію", вирішили покласти туди чиїсь кістки, але ніхто не погоджувався віддавати своїх рідних, а тільки в дядька Михая була величезна собака. Його вмовили, заради громадської безпеки.

Собаку принесли у жертву, шкуру сховали, кістки підкинули.

Дядько Михай Настасе - ось кому треба поставити пам'ятник за те, що врятував більшість котовчан від комуняцької розправи! На місці мавзолею!

Але то байдуже: Шарікову-Осіпову не вперше їсти своїх братів. Маленька собака з'їсть велику собаку.

Тож, посполиті не дивуйтесь, якщо після чорної сепарської меси, Вова Осіпов почне розмовляти молдавською, бо команди саме цією мовою собака Жопа чула від дядька Михая.

Хоча тут народжується ще одна підозра, а може жопоблоківці знали що то - кості собаки Жопи? Може у цьому й полягав таємний сенс диявольського ритуалу з поїдання собачих кісток?!


У будь-якому разі кримінально-злочинна йобнутість жопоблоківців цим випадком викрита остаточно!

Котовчани, не називайте своїх собак Жопами і бережіть їх від жопоблоківців!

На ланцюгу мають сидіти не собаки, а жопоблоківці! В намордниках.

Немає коментарів:

Дописати коментар