субота, 23 травня 2015 р.

Вознесли вишиванку!

На Вознесіння Господнє у нашому місті відбулося Свято вишиванок.

Вперше в історії незалежної Україні!

Велику подяку за це свято хочеться висловити організаторам та спонсорам Ігорю Чорному, Едуарду Моляці, Артуру Вихованцю, Оксані Вихованець, Катерині Валевській, Ганні Чорній.

       Два бандерівця: Янгол і засновник сайту "Котовськ проти Януковича" Павло Моляка

У ньому прийняли участь творчі колективи з Балтського та Ананьївського районів. Танцюристи та сопілкарі, співаки та поети.

Ведучий Артур Вихованець талановито розповідав не тільки про історію вишиванок, іхню сенсову різноманітність в залежності від місця, де їх виготовили, але й про сакральний зміст вишивки.

Свято було камерним і не офіціозним, не формальним, бо прийшли ті, хто відчував поклик серця, для кого вишиванка не урочиста одежа, а символ українства, українського способу життя.

Не було на заході кровосісі-мера Іванова і жодного нелюда з міськадміністрації, вони понапивалися і робили щось від чого будівля мерії ходила ходуном. Кажуть, що особливо "звєрствовалі" в п'яному угарі "любі друзі" Корчєвой і Лютенко.

А вдалечині заходу свята, як чорний парус Ясона, тулилася горда стая шулік Понепалюків, яка так і не наважилася підійти і прийняти участь в загальному святкуванні, бо їх не запросили виступити із вітальною промовою, не вручили медальку, і не виголосили, що вони рятувальники людства!, особливо Тетяна-світ-Степанівна!

Горда стая на чолі із Акелою, що промахнувся на виборах себе коханного, постоявши годину і подружившись із бюстом Шевченка до шмарклів-соплів і взаємих засосів під фотокамеру Танічки Дуральчук, рішуче почимчикувала до свого лігва, де їх, мабуть, чекала справжня українська мамалига із справжнім українським саке.

Тобто у Котовську, як віддавна повелося, адекват з неадекватом ніколи не зустрінуться.

А свято, попри це, вдалося. Вітаємо організаторів, учасників та гостей!

Іван Вишитий, Котовський партизан, еспегешник

Немає коментарів:

Дописати коментар